Historia

Zawsze marzyłam, żeby stworzyć Praktykę, w której Pacjenci będą czuli się komfortowo i bezpiecznie. Miejsce, w którym zostaną otoczeni profesjonalną  opieką i gdzie możliwe będzie przeprowadzenie kompleksowego leczenia jamy ustnej. A chirurgia stomatologiczna zawsze była moją pasją. Jednak na  początku zajmowałam się głównie stomatologią zachowawczą.Z czasem doskonaliłam moje umiejętności na różnych kursach.

W latach 2004-2009 odbyłam specjalizację w chirurgii stomatologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Kaliszu i zaczęłam zajmować się chirurgią  na ul. Spornej w Poznaniu w „Terapia Dens”.

W 2009 r. razem z Agatą, która jest specjalista stomatologii ogólnej i moją przyjaciółką, odkryłyśmy odpowiednie miejsce w Plewiskach, na „Nowym Rynku”,na zacisznym pierwszym piętrze z windą.

Naturalnie musiałyśmy zaprojektować rozklad pomieszczeń i obmyślić wystrój wnętrz. I na początku działał tylko jeden gabinet. Za to wyposażony w porządny sprzęt, rentgen i osobną sterylizatornię. Z czasem pojawiały się „nowe elementy” naszej Praktyki: możliwość płatności kartą, klimatyzacja. W 2011 r. uruchomiłyśmy drugi gabinet. Cały czas rozwijamy się i poznajemy nowe techniki stomatologiczne oraz ulepszamy naszą Praktykę.