O nas

Możemy zwiększyć atrakcyjność każdego uśmiechu i sprawić, że będą Państwo zdrowsi.

  • Zapewniamy  przyjazną atmosferę  oraz  indywidualne podejście  do pacjentów. Stawiamy na dobrą komunikację i pełną informację na temat stosowanych metod leczenia.
  • Oferujemy  specjalistyczną i kompleksową opiekę  stomatologiczną, pełen zakres zabiegów, również z zakresu chirurgii stomatologicznej.Nasi lekarze mają  duże doświadczenie  i ciągle poszerzają swoje umiejętności o  coraz nowocześniejsze metody leczenia .
  • Duży nacisk kładziemy na Państwa   bezpieczeństwo , nasza kompletnie wyposażona sterylizatornia oraz nowoczesny cyfrowy aparat rtg je gwarantują.
  • Dysponujemy  nowoczesnym sprzętem :
    szybka i bezpieczna diagnostyka to radiowizjografia cyfrowa, która jest bardzo dokładnym narzędziem obrazowania radiologicznego i emituje minimalne promieniowanie; kamera wewnątrzustna ułatwia komunikację z pacjentem. Niektóre problemy można po prostu pokazać.
  • Ważny jest  komfort  naszych pacjentów:
    praktyka mieści się na zacisznym pierwszym piętrze, a dostęp ułatwia winda; gabinet jest klimatyzowany; poczekalnia jest wygodna i przestronna; istnieje możliwość płatności kartą; zapewniamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych; wygodny parking; dogodny dojazd; rtg na miejscu.